درباره ما

شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار

شرکت حمل و نقل بین‌المللی تک‌بار به عنوان یکی از نامدارترین، با سابقه ترین و پیشرفته‌ترین فعالان در زمینه امور حمل ونقل بین‌المللی، به دنبال جلب رضایت مندی و اعتماد مشتریان، مفتخر است اعلام نماید، این شرکت با آگاهی کامل نسبت به اهمیت این صنعت و جایگاه ویژه آن در پیشبرد اقتصاد سالم، فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین‌المللی، امور فورواردری و انجام کلیه امورات گمرکی و ... از تاریخ 1357/9/6 آغاز نموده است و همواره جهت بهبود کیفیت عملکرد خود، خدمات رسانی بهتر و گسترش حیطه فعالیت خود گام‌های موثری را برداشته است. فعالیت اصلی و عمده این شرکت در ابتدا در زمینه کریری و ترانزیت داخلی و خارجی کالا به صورت واردات و صادرات آغاز شد. ترانزیت و حمل مشتقات نفتی، نمایندگی انحصاری شرکت Jas در ایران و در اختیار داشتن حداقل 80 کامیون جهت امور حمل کالای زمینی در سراسر جهان، بخشی از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار بوده است.

با استفاده از شیوه های اصولی مدیریت همچنین به پشتوانه عملکرد صحیح و موفق پرسنل کارآمد و بهره مندی از فعالیت گسترده شعب ونمایندگی های خود در مناطق مختلف به ویژه مناطق مرزی عوامل دیگری است که شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار تاکنون توانسته است به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته و به نامی آشنا و قابل اعتماد نه فقط در ایران بلکه در سراسر جهان جهت حمل مطمئن کالا به ایران مبدل شود. حمل به موقع کالا، تأمین سلامت محموله‌های حمل شده و حس مسئولیت پذیری بالا به عنوان فاکتورهای بسیار مهمی در ارتباط با صنعت حمل‌و نقل است. با رعایت این فاکتورها شرکت تک‌بار، توانسته است اعتماد بسیاری از شرکتهای تجاری و بازرگانان را به خود جلب نماید.

در پایان، شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار با پشتوانه تیمی مجرب و سابقه‌ای درخشان در حمل و نقل بین المللی کالا (زمینی، دریایی و هوایی) آمادگی خود را جهت ارائه هر گونه خدمات مناسب در این زمینه به مشتریان عزیز اعلام می دارد و بر این باور است که می‎‌تواند به خوبی عهده دار حمل کالای بازرگانان به مطمئن‌ترین حالت شود و گامی موثر جهت پیشرفت این صنعت بردارد.


Transport Image

دانلود بروشور