حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

صنعت حمل‏ و نقل دریایی جهان بزرگترین صنعت بین‏ المللی در جهان است و بیش از 5/2 میلیون نفر در این صنعت مشغول به کارند. موضوع حمل ونقل دريايي به دلیل تاثیرگذاری آن بر قیمت تمام شده کالا در کشورهای در حال توسعه جایگاه والایی یافته و توجه بدان در عرصه فعلی تجارت آزاد و محیط کاملا رقابتی موجود در میان صاحبان صنایع و مواد اولیه، نقشی حیاتی دارد.
اگرچه ممکن است که مشخصات جغرافیایی یک کشور در نحوه‌ی جابه جایی کالا تاثیرگذار باشد، ولی معمولا حمل و نقل دریایی و کالاهایی که از طریق دریا حمل می‌شوند، دارای حجم زیادی بوده و به گونه ای هستند که طولانی بودن زمان تاثیری چندانی بر کیفیت و بازار آنها ندارد. در ترابری دریایی بسته به دوری و نزدیکی مسیر، نوع کالا و … از وسائل دریایی مختلفی از قبیل نفتکش، لنج و …. استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از سرویس حمل ونقل دریایی به شرح ذیل است:

  • سرویس مطمئن با نرخی رقابتی
  • استانداردی بالا در سرویس جهانی
  • زمان ترانزیت (عبور) ویژه و ثابت حاوی کلیه وضعیت‌ها در زنجیره حمل و نقل
  • نسبت عملکرد به قیمت خارق‌العاده
  • درجه بسیار بالایی در قابلیت انعطاف

شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار، با در اختیار داشتن نمایندگی‌های مجرب و حرفه ای در تمامی جهان، محمولات شما مشتریان عزیز را در سریع‌ترین زمان و پایین‌ترین نرخ به تمامی گمرکات و بنادر ایران و جهان حمل می‌کند. مزایای‌ استفاده از حمل و نقل دریایی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی تک‌بار را بطور مختصر می‌توان به صورت سرویس‌های ادغام، برداشت و حمل با کامیون، حمل و نقل، پیگیری، بیمه، ترخیص گمرکی، تحویل در محل، حمل و نقل محموله های پرمخاطره، صادرات و واردات به صورت LCL/ FCL، تدوین اسناد صدور، بیمه و بررسی اسناد، قیمت رقابتی منصفانه، حمل و نقل چند وضعیتی، خرید کانتینر و ... نام برد.